Říjen 2009


Movie: 2012

30. října 2009 v 11:07 Info o Filmech a fotky
MOVIE: 2012 - foto
Zemětřesení, hurikány, výbuchy sopek... blíží se konec světa?
Rok 2012 je posledním rokem mayského kalendáře. Po 21. prosinci 2012 už podle této prastaré civilizace není nic...

Story: Experti zaznamenali změny v chování Země. Co udělají vlády pro záchranu svých obyvatel? Nic... Zatají jim to! Jenomže ono se to stejně provalí! Katastrofu prožíváme očima fanatického spisovatele Jacksona. Když se zemské desky začnou posouvat a následkem toho mizí z mapy L.A., podniká se svou rodinou zoufalou cestu po zemi i ve vzduchu, aby přežili a byli svědky zrodu nového světa.

Kulisy: Myslíte, že už jste viděli sci-fi s pořádným zemětřesením? Neviděli! "2012" je šokující! Herci při natáčení zažili povodeň, požáry, sesuvy půdy, oblaka popela... veškeré přírodní katastrofy, jaké tě jen napadnou. Víc než půlku filmu tvoří vizuální efekty, které tě přikovají k sedačce!
PRO TRAILER KLIKNI NA NOVY CLANEK

Smajlíci LÁSKA

29. října 2009 v 12:39
Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

Smajlíci SMICH

29. října 2009 v 12:25
Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

Smajlíci PLÁČ

29. října 2009 v 12:11
Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

Hezu fotka

29. října 2009 v 9:25


TV: Simpsonovi slaví narozeniny

28. října 2009 v 16:17 Info o Filmech a fotky
Kulaté narozeniny oslavili světoznámé žluté postavičky seriálu Simpsonovi.
Dvacet let oslavili nedávno Marge, Homer, Bart, Líza a Maggie. Světlo světa sice tyto postavičky spatřili již v roce 1987, tehdy ale šlo jen o dvouminutový skeč. Na slávu si kultovní seriál musel počkat ještě dva roky, kdy se na televizních obrazovkách objevil v podobě dvacetiminutového seriálu a od té doby se příliš nezměnil.

Na motivy seriálu vznikl v roce 2007 celovečerní film The Simpsons Movie, jehož příběh se točí kolem Homera, který způsobí celosvětovou katastrofu a také The Simpsons Game, určená pro všechny herní konzole a počítače.

Za The Simpsons stojí od začátku až doteď režisér Matt Groening a producent James L. Brooks. Postavičky Simpsonových doplňují ještě pes Spasitel a kočka Sněhulka, která již několikrát zemřela, vždycky se ale objevila nějaká nová. Tvůrci tvrdí, že The Simpsons nikdy neskončí. Uvidíme... :-)

Hlášky
Marge: Miláčku, už vypadáš mnohem líp. Tak půjdeme zase do školy?
Líza: Já nevím. No, můžu to risknout, ale....
Marge: Ne, ne. Jenom zůstaň v posteli.
Bart: Ani jsi jí nešáhla na čelo. Čím si vysloužila takovou důvěru?
Marge: Osmi lety naprosté poctivosti.
Bart: Hmm, to nestojí za to.

Pusť si sestřich gaučových scén


ZDROJ:www.bravo.cz
 


DŮLEŽITÉ!!!PRO VŠECHNY SB!!!!!ČTĚTE

28. října 2009 v 10:35
Ahoj všechny sbéčka
mám problém!
Určitě jste si všimli že mi chybí kus menu (ta část kde jsou vaše klikačky)
Proto prosím at' se sem pod tento članek podepíšou ti kteří jsou mím sb.
A dokud nebudete chtít mím sb tek napište NECHCI BÝT TVÍM SB

A pro ty co chtějí zůstat nak se jen podepíší.
DDDÍÍÍÍÍÍKKKKKYYYYY
A nebudu tetka pár dní obíhat.
Promiňte ale pokud nebudu mít ten seznam tak vážně nwm jak bych to udělala.
Tak se zapisujte

Rihanna SOS

24. října 2009 v 14:26 videjka

Comeback - 18. díl - CzechSteh

21. října 2009 v 17:59 Celé seriály a Filmy

Ozzák zapomněl na sporáku hrnec s buřtgulášem a Pacovští mohli vyhořet, kdyby včas nedorazila hasička Majka, která uhasila oheň a zároveň v Ozzákovi zažehla vášeň.

Stahovák - 17.10. 2009

21. října 2009 v 17:55 Celé seriály a FilmyJayson Pena-Biografie

20. října 2009 v 18:41 US5
Jayson se narodil 28.října 1990 v Harlem, New Yorku. Od útlého věku Jayson ukázoval talent pro umění tance a hudbu. V 7 letech začal Jayson psát své vlastní rapové texty a od 10 se tenhle mladík učí hlasové možnosti. Jakmile se Jayson dozvěděl, že by mohl zpívat, začal se přiklánět k Pop hudbě a R&B. Jayson se zamiloval do Popu a R&B hudby, začal se totiž zajímat o některé různé zpěváky např. Michel Jackson a Usher. Ve 13 letech zkoušel videa a vystoupení jakoby se on sám připravoval na show. Jaysonova vášeň pro hudbu a tanec se staly jeho životem v 15 letech, kdy se rozhodl pokračovat s kariérou v zábavním průmyslu. Jayson byl choreografem svého středoškolského tanečního týmu, různá taneční vystoupení a Sladkých 15&16. V 16 letech a stále na střední překonal tlak a narážky, s kterýma se mládež potýká každý den, v jeho mysli ho nic nemohlo zastavit před dosáhnutím svého cíle a dosažení jeho snu stát se umělcem. Jayson taky učil hip-hop na taneční škole Sharon Plesselové, mezitím taky nahrával ve studiu a vylepšoval svůj zpěv. Hudební průmysl se stal velkou částí Jaysonova života. Jaysonova bi-kulturní schopnost mu umožňovala zpívat a vystupovat s místní Latinskou skupinou a také mu dala příležitost tančit ve vidoklipu 'raggaetonské' skupiny 'Erre-XI'. Jayson taky vystupoval na Talent show na střední škole, Mayfair Festivalu Umění a jeho ohromná schopnost zabávy mu taky umožnila otevřít P. Diddyho R&B skupinu 'Day 26' ve 'Crocodile Rock'.
Zdroj:us5-chatroom.blog.cz
překlad: Lucík(us5-chatroom.blog.cz)


Klikacky pro.....

17. října 2009 v 11:30 Moje výtvory
Pro Q!QuShQaJason new člen US5

16. října 2009 v 16:29 US5

zdroj us5-chatroom


Kusovka 0.06

16. října 2009 v 16:16 Kusovky

Kusovka 0.05

15. října 2009 v 18:48 Kusovky

Kusovka 0.04

15. října 2009 v 18:47 Kusovky

Kusovka 0.03

15. října 2009 v 18:46 Kusovky

Kusovka 0.02

15. října 2009 v 18:46 Kusovky

KUsovka 0.01

15. října 2009 v 18:44 Kusovky


pRCI,pRCI pRCIČKY :sPOLEK bETA

12. října 2009 v 18:27 Celé seriály a Filmy

°°CLICK°°

°°CLICK°°

°°CLICK°°

°°CLICK°°

°°CLICK°°

NEJPĚKNĚJŠÍ HEREC Z PRCI,PRCI PRCIČEK:SPOLEK BETA

Steve TalleyReklama na BlackStar

11. října 2009 v 16:21

Happy Birthday Gabriella Cilmi

10. října 2009 v 16:37 Gabriella Cilmi

Happy Birthday Gabriella Cilmi


Podzimní hrátky mini hrátky s modou

10. října 2009 v 16:16 Style
Je tu podzim! Čeká nás romantické období plné padajícího listí i
sychravé počasí. To ale neznamená, že bys měla sukýnky a kraťásky
hodit na dno skříně! Koukni na naši módní story a nevzdávej se
krátkých délek ani v říjnu!


Katka
INTERVIEW: Rybičky 48: "Rozum nám nehrozí"

9. října 2009 v 15:15 Rybičky 48
Hrajou spolu už sedm let a v akvárku jménem showbusiness plavou už tři jejich výtvory. Pop-punková partička Rybičky 48 představuje své nejnovější album...
Začátkem října vám vyšla nová deska. Pro ty, kdo si ji ještě nestihli pořídit, jaká je?
Kuba: Podle mě je zajímavá. Zase jsme postoupili dál. Vždycky se snažíme, aby půlka zůstala ve starym stylu a tou druhou se z něj snažíme vymanit. Hlavně tam ale máme spoustu zajímavých hostů.
Čím je ta druhá půlka nová?
Kuba: Je to takový popovější. Čím víc jsme zkérovaný a čím víc paříme, tím víc jsme druhej den milejší :-). Nechci říct, že je to pomalejší, ale přeci jen stárnem a tak. Je tam třeba písnička o důchodovém pojištění.
Peťan: Rozhodně nedostáváme rozum, to ne :-).
Když si zmiňoval zajímavé hosty, koho tedy můžeme na desce slyšet?
Kuba: V písni Viva la Revolución máme Michala Davida, kterej si tam zazpíval svoje "kolu, pijeme kolu" s našim předělanym textem. Pak tam máme Olina Nejezchlebu, ten nám do jedný pomalý písničky o smrti nahrál smyčce. A poslední je Bára Zemanová, se kterou tam máme jednu takovou vtipnou písničku.
KLIK CELÝ ČLÁNEK